Lengvųjų automobilių dalių pardavėjas (-a)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - UAB „INTER CARS LIETUVA“

Atsakomybės:

"Inter Cars" grupė užima pirmą vietą tiek pagal lengvųjų automobilių, tiek pagal sunkvežimių dalių prekybą Rytų ir Centrinėje Europoje. „Inter Cars“ grupė jau kelis metus iš eilės užima 2 vietą Europoje (ir net 8 pasaulyje) pagal prekybą automobilių dalimis. 2019 metais įmonių grupės pajamos pirmą kartą viršijo 2 mlrd. Eur ir įmonė toliau jas didina. Visoje „Inter Cars“ organizacijoje dirba daugiau nei 14 000 žmonių.

Siūlome išskirtinę galimybę greitai augti kartu su mumis. Į savo komandą Mažeikiuose kviečiame prisijungti naują komandos narį (-ę), kurio (-ios) atsakomybė bus kurti ryšį ir palaikyti gerus santykius su klientais, juos konsultuoti, skatinti dalyvauti lojalumo programose bei didinti lengvųjų automobilių dalių pardavimų kiekį.

  • Aktyvus ryšių su klientais palaikymas, naujų klientų paieška.
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas.
  • Bendradarbiavimas su kolegomis klientų atsiskaitymo, akcijų, produktų asortimento ir kitais klausimais.
  • Rinkos analizė, naujų pardavimo galimybių paieška.
  • Pardavimo strategijų įgyvendinimas bei tikslų vykdymas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis (ne mažiau 2-ių metų) atsarginių autodalių prekyboje.
  • Išsilavinimas techninių mokslų srityje būtų didelis privalumas.
  • Pageidautini rusų ir/arba anglų kalbų įgūdžiai.
  • Darbo su OE katalogais patirtis ir išmanymas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai. MS Navision programos naudojimosi patirtis – privalumas.
  • Pardavimo įgūdžiai bei motyvacija dirbti su klientais.

Mūsų komandoje:

  • Prisijungę prie mūsų kolektyvo atstovausite didžiausią automobilių dalių importuotoją ir platintoją vakarų ir Rytų Europoje.
·Būsite aktyvaus bei ambicingo kolektyvo narys (-ė) ir kartu sieksite Inter Cars Lietuva iškeltų tikslų.
·Turėsite galimybę užsidirbti motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus. Kasmėnesinės arba ketvirtinės akcijos.
·Dalyvausite mokymo programose bei kelsite savo kvalifikaciją.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklausys nuo turimų kompetencijų bei darbo patirties, vėliau - galimybė gauti priedus nuo pasiektų rezultatų.

UAB „INTER CARS LIETUVA“

UAB „Inter Cars Lietuva" mūsų šalyje veikia nuo 2006 m. ir šiandien turi 19 sėkmingai veikiančių padalinių bei yra rinkos lyderė tarp automobilių detalėmis prekiaujančių įmonių. Pagrindinė įmonės veikla - lengvųjų automobilių ir sunkvežimių dalių didmeninė ir mažmeninė prekyba, autoservisų įrangos prekyba bei aptarnavimas.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir garantuojame konfidencialumą.
Informuojame, kad Jūsų savanoriškai pateiktus asmens duomenis (CV) tvarkysime tik vidaus administravimo (personalo atrankos) tikslu (teisinis pagrindas: tvarkyti duomenis privalome siekdami imtis Jūsų kandidatūros tinkamumo patikrinimo veiksmų prieš sudarant darbo sutartį) ir tik tokį laikotarpį, kol galios darbo skelbimas bei bus užbaigta atranka į siūlomą darbo poziciją. Jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus atsakingus bendrovės darbuotojus, Jūsų asmens duomenys nebus atskleidžiami.

Pateikę mums savo CV, Jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę prašyti mūsų leisti susipažinti su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti savo duomenų tvarkymą, arba teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Duomenų subjektų teisės nėra absoliučios ir teisės aktai numato papildomų sąlygų ir reikalavimų jų įgyvendinimui.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „INTER CARS LIETUVA“
3423 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2302 €
25% uždirba 2302-2592 €
25% uždirba 2592-3121 €
25% uždirba nuo 3121 €