Agnės Klimantavičienės individuali veikla

Lietuvių kalbos ir matematikos korepetitorius (-ė)

Nuo 15 €/val. Į rankas
Darbas namuose - Agnės Klimantavičienės individuali veikla

Darbo pobūdis

Lietuvių k., literatūros ir matematikos papildomas mokymas, pasibaigus mokinių pamokoms mokykloje, t. y. antroje dienos pusėje. Individualus darbas su mokiniu (iš namų) su 5-12 kl. mokiniais

Reikalavimai darbuotojui

LIETUVIŲ KALBOS KOREPETITORIAUS POZICIJAI. Labai geros lietuvių k. fonetikos, morfologijos, sintaksės, akcentologijos, kalbos kultūros, leksikologijos žinios. Geros literatūros žinios, stiprūs kūrinių analizės gebėjimai, gebėti padėti mokiniui suprasti literatūrinio ir samprotavimo rašinių struktūrą ir. t.t.
Darbo patirtis būtų pageidautina, tačiau gali kreiptis ir paskutiniojo lietuvių filologijos (ar panašios studijų programos) kurso studentai, taip pat laukiami neturėję galimybės įgyti patirties, pavyzdžiui, dėl motinystės/tėvystės atostogų.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
Iš pradžių tai būtų papildomas darbas, vėliau gali tapti ir pagrindiniu, priklauso, kiek pamokų turėsite, kiek galėsite/norėsite dėstyti. Mokinių paieška neteks užsiimti. Jokie papildomi techniniai įrenginiai nebūtini, išskyrus kompiuteris ir Zoom platforma.

Dėl tikslesnės informacijos suteikimo prašau susisiekti telefonu ar rašyti el. paštu

Dėl tolesnės atrankos, individualaus susitikimo-nuotolinio pokalbio bus informuojami tik atrinkti kandidatai.

Atlyginimas

Nuo 15 €/val. į rankas
Už vieną dėstytą akademinės valandos pamoką.