Lietuvos žurnalistikos centras offers job:

Lietuvos žurnalistikos centras

Lietuvos žurnalistikos centre kasmet vyksta 5 mėn. trukmės kursai pradedantiesiems žurnalistams ir kitų (ne žurnalistikos) sričių profesionalams, jau kelerius metus įgyvendinama moksleivių žurnalistikos programa, kurios metu mūsų lektoriai vyksta į mokyklas ir apmoko mokyklų laikraščių redakcijas visoje Lietuvoje. Daug pastangų dedame sudaryti galimybėms tobulėti jau patyrusiems žurnalistams – organizuojame tarptautinius žiniasklaidos vadybos kursus, kviečiame patyrusius žurnalistus iš Lietuvos ir užsienio pasidalinti žurnalistinių tyrimų strategijomis, pvz., apie pinigų plovimą.
Nuolat ir sistemingai stebime Lietuvos žiniasklaidos erdvę – rinkos aktualijas (dalyvaujame rengiant kasmetinį žurnalistinį tyrimą Baltic Media Health Check) ir žurnalistikos kokybę. Atliekame taikomuosius tyrimus (pvz., ekspertų citavimo žiniasklaidoje, neįgaliųjų vaizdavimo), leidžiame atmintines ir ataskaitas, pvz.

  • Teisės vadovas žurnalistams
  • Žurnalistų darbas interneto amžiaus Lietuvoje: iššūkiai saugumui ir privatumui
Organizuojame bendravimo su žiniasklaida mokymus ekspertams (universitetai, nevyriausybinės organizacijos, tyrimų centrai), taip pat daug metų rengiame itin populiarų Ryšių su visuomene ir rinkodaros komunikacijos neformalių studijų programą viešosios komunikacijos praktikams.

Company job ads