Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

LIFTŲ ELEKTROMECHANIKAS (-Ė)

1250-1890 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai, Radviliškis - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Kokybiška ir efektyvi keleivinių ir krovininių liftų techninė priežiūra, remonto bei montavimo darbai;
  • Operatyvus iškilusių problemų bei gedimų sprendimas;
  • Techninės dokumentacijos ir schemų skaitymas.

Reikalavimai:

  • Profesinis, koleginis ar aukštasis išsilavinimas (elektromechanikos, automatikos, elektronikos, inžinerijos, mechanikos ar pan. srityse);
  • Panašaus darbo patirtis (automatikos montavimo/derinimo srityje) – didelis privalumas;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius, elektroschemas anglų, rusų kalbomis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, geri planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą ir dinamišką darbą profesionaliame kolektyve;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbo laiką I-V; 7-16val;
  • Priedus už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

1250-1890 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - įmonė Šiaulių liftas - liftų, keltuvų, eskalatorių ir judančių takų techninės priežiūros, remonto ir modernizavimo paslaugų įmonė, kuri prie savo komandos Šiauliuose kviečia prisijungti liftų elektromechaniką (-ę)!