Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Paradis“

Liftų montuotojai - pagalbiniai

900-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai - UAB „Paradis“

Darbo pobūdis

Liftų ir kėlimo įrenginių montavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Mokėti dirbti kruopščiai ir atsakingai;
  • Savarankiškai organizuoti darbą, efektyviai bendrauti su kolegomis;

Privalumai

  • Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
  • Liftų montavimo ar priežiūros darbo patirtis būtų didelis privalumas;
  • Liftų elektromechaniko pažymėjimas būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą stabilioje įmonėje;
  • Socialines garantijas ir sutartinį laiku mokamą atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes (atsižvelgiant į darbuotojo darbo rezultatus ir motyvaciją);
  • Draugišką ir veržlią profesionalių kolegų komandą.

Atlyginimas

900-2000 €/mėn. į rankas
UŽ VISUS DARBUS MOKAMI PAPILDOMI PRIEDAI PRIE ATLYGINIMO.

AB „Paradis“ daugiau nei 10 metų liftų srityje dirbanti įmonė, savo veiklą pradėjusi 1992 m. krovimo technikos sektoriuje, ilgainiui tapo lydere Lietuvoje - viena iš daugiausiai liftų ir keltuvų sumontuojančių įmonių, kuri atstovauja Ispanijos liftų gamintoją Orona, o taip pat vysto bei gamina savo kuriamus produktus. Kas dešimtas Europoje sumontuotas liftas yra Orona!
informacija apie UAB „Paradis“
2111 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
108
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1743 €
25% uždirba 1743-1947 €
25% uždirba 1947-2404 €
25% uždirba nuo 2404 €