Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Paradis"
More about company »

Liftų montuotojai visoje Lietuvoje ir Europoje

800–2000 Eur
Kaunas - UAB "Paradis"

Darbo pobūdis

Liftų ir kėlimo įrenginių montavimas Lietuvoje ir Europoje.

Reikalavimai

  • Profesinis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Liftų montavimo darbo patirtis;
  • Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Mokėti dirbti kruopščiai ir atsakingai;
  • Savarankiškai organizuoti darbą, efektyviai bendrauti su kolegomis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Liftų elektromechaniko pažymėjimas būtų didelis privalumas;

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą stabilioje įmonėje;
  • Socialines garantijas ir sutartinį laiku mokamą atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes (atsižvelgiant į darbuotojo darbo rezultatus ir motyvaciją);
  • Draugišką ir veržlią profesionalių kolegų komandą.

Atlyginimas

800–2000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas

Informacija apie UAB "Paradis"
1339 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
87
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1142 €
25% uždirba 1142-1350 €
25% uždirba 1350-1580 €
25% uždirba nuo 1580 €
Vadovas: Romas Pečiukaitis