Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Linijos operatorius (-ė)

700-800 €/mėn. Į rankas
Varėna - UAB „Varėnos pienelis“

Darbo pobūdis

  • Linijos surinkimas, paruošimas darbui;
  • Linijos priežiūra ir jos remontas gamybos proceso metu;
  • Produkcijos fasavimo eigos priežiūra, kontrolė;

Reikalavimai

Patirtis dirbant su įrengimais - privalumas

Mes jums siūlome

  • laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas;
  • patogų darbo grafiką.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
Galimi priedai ir premijos
CVB client

UAB „Varėnos pienelis“

Įmonės veikla - pieno perdirbimas, produktų gamyba. Įmonė įsikūrusi 2004 m. gruodžio mėn. Įmonėje dirba 140 darbuotojų.
UAB "Varėnos pienelis" pagrindinis tikslas yra vystyti įvairių pieno produktų gamybos technologijas, įvairias fasavimo galimybes, modernizuoti įmonės gamybinę bazę, didinti darbo efektyvumą ir įmonės konkurencingumą rinkoje, pateikti vartotojui kokybiškus pieno produktus.
Informacija apie UAB „Varėnos pienelis“
1122 €
Vid. atlyginimas bruto
145
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 671 €
25% uždirba 671-870 €
25% uždirba 870-1565 €
25% uždirba nuo 1565 €
Vadovas: Jolanta Kuzminienė