Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Linijos operatorius (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Varėna - UAB „Varėnos pienelis“

Darbo pobūdis

  • Linijos surinkimas, paruošimas darbui;
  • Linijos priežiūra ir jos remontas gamybos proceso metu;
  • Produkcijos fasavimo eigos priežiūra, kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis dirbant su įrengimais - privalumas.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
  • Laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas;
  • Patogų darbo grafiką.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Galimi priedai ir premijos.
CVB client

UAB „Varėnos pienelis“

Įmonės veikla - pieno perdirbimas, produktų gamyba. Įmonė įsikūrusi 2004 m. gruodžio mėn. Įmonėje dirba 140 darbuotojų.
UAB "Varėnos pienelis" pagrindinis tikslas yra vystyti įvairių pieno produktų gamybos technologijas, įvairias fasavimo galimybes, modernizuoti įmonės gamybinę bazę, didinti darbo efektyvumą ir įmonės konkurencingumą rinkoje, pateikti vartotojui kokybiškus pieno produktus.
informacija apie UAB „Varėnos pienelis“
1984 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
150
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1211 €
25% uždirba 1211-1594 €
25% uždirba 1594-2359 €
25% uždirba nuo 2359 €