Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Linijos operatorius

800-1000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Gamybinių linijų paleidimas, techninė priežiūra, gedimų šalinimas, techninis aptarnavimas.

Darbo grafikas: dirbama po 12 valandų slenkančiu grafiku ( vieną savaitę dirbama 5 dienas( pirmad, antrad, penktad, šeštad, sekmad), kitą savaitę tik 2 ( trečiad. ir ketvirtad.)

Darbuotojui organizuojami apmokymai.
Darbo vieta: Ilgakiemio k.,, Kauno r.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas automatikos, mechanikos ar elektronikos inžinerijos srityje;
  • Darbo patirtis susijusi su įvairaus tipo įrenginiais, jų aptarnavimu, priežiūra.
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, problemų sprendimo įgūdžiai, lankstumas;
  • Noras ir gebėjimas dirbti komandoje, imlumas naujovėms.

Įmonė siūlo

  • Patrauklų darbo užmokestį;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

Stambi ir labai gerai Lietuvoje žinoma įmonė, daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti žuvies perdirbimo industrijoje. Įmonė gamyboje taiko tik aukščiausius Europos sąjungos technologinius standartus, o pagaminta produkcija labai vertinama Lietuvos ir užsienio vartotojų.