Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MARO SERVICE EUROPE"
More about company »

Užsakymų surinkėjas (-a)/order picker/Olandija

Užsienis: Olandija - UAB "MARO SERVICE EUROPE"

Darbo pobūdis

  • Darbas šviežių daržovių fabrike;
  • Produkcijos surinkimas ir pakavimas sandėlyje;
  • Darbas vėsioje aplinkoje.
  • Darbas nuo 16:00 val. iki 00:00/01:00val.

Reikalavimai

  • Atidumas, greita orientacija;
  • Darbštumas, atsakomybės jausmas;
  • Lankstumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (BŪTINA);
  • Anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikį darbą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Nemokamą apgyvendimą;
  • Motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Visapusišką įmonės administracijos pagalbą Jūsų išvykimo laikotarpiu.

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.
maroservice.lt/

Kontaktai:
Greta Kristina Vytauto pr. 32-413, Kaunas