UAB „Hosty“

Senior Linux sistemų administratorius

5000-7000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose - UAB „Hosty“

Darbo pobūdis

Linux serverių konfigūravimas, LAMP stack'o aptarnavimas, sistemų valdymas ir automatizavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Reikalingi įgūdžiai: Linux sistemų žinios, noras tobulėti,
 analitinis mąstymas, bent 5-ių metų patirtis profesionaliai administruojant Linux.

Reikalingas šių technologijų supratimas:
  • Ubuntu;
  • VMware;
  • Bash skriptai;
  • iptables;
  • LAMP/LEMP supratimas;

Mes siūlome: darbą iš nuotolio visą laiką (full remote), galimybę dirbti iš jums patogios lokacijos ir laiko juostos.
 Tobulėti skatinančias užduotis ir darbui reikalingas priemones (mobilų internetą, nešiojamą kompiuterį).

Lauksime Jūsų duomenų apie patirtį-motyvaciją / projektus / CV el. paštu: cv /at/ teamhosty.com
Teamhosty ()

Atlyginimas:
 nuo 5000,- brutto, derybų objektas.

Atlyginimas

5000-7000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Hosty“

UAB „Hosty“

Įmonė teikia serverių priežiūros paslaugas.
informacija apie UAB „Hosty“
3400 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.