Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Linux sistemų administratorius

Nuo 1300 Eur
Darbas namuose - UAB "Hosty"

Darbo pobūdis

Linux serverių konfigūravimas, LAMP stack'o aptarnavimas, sistemų valdymas ir automatizavimas;

Gali būti paskutinių kursų studentas.

Reikalavimai

Reikalingi įgūdžiai: Linux sistemų žinios, noras tobulėti,
 analitinis mąstymas. Būtinas savarankiškumas.

Privalumai kandidatams bandžiusiems:
  • Ubuntu arba CentOS;
  • VMware;
  • PHP, Python, Java, Bash ar kt. pagrindai;
  • openssl;
  • iptables.

Mes jums siūlome

Mes siūlome: lankstų darbo grafiką (pilną arba dalį darbo dienos), galimybę dirbti iš namų, hub'o Vilniuje (Tech-Park), sodybos ar ežero pakrantės.

Tobulėti skatinančias užduotis ir darbui reikalingas priemones (mobilų internetą, Apple kompiuterį po bandomojo laikotarpio).

Lauksime Jūsų duomenų apie patirtį-motyvaciją / projektus / CV adresu:
Teamhosty (www.teamhosty.com/)

Atlyginimas:
 1700 EUR/mėn. (bruto) po 3 mėn. bandomojo laikotarpio (arba greičiau pagal gebėjimus).

Atlyginimas

Nuo 1300 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Hosty"

Įmonė teikia serverių priežiūros paslaugas.