Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kotryna"
More about company »

LIPDUKŲ KLIJUOTOJA (-AS)

Vilnius - UAB "Kotryna"

Darbo pobūdis

Darbas vaikiškų prekių sandėlyje:
  • lipdukų klijavimas ant prekių.

Reikalavimai

  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Sažiningumas.

Mes jums siūlome

  • Darbo laiką nuo 8.00 val. iki 17.00 val.;
  • Minimalų darbo užmokėstį;
  • Terminuotą darbo sutartį.

„Kotryna Group“ - tai įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas (64 parduotuvės), kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „Cipollino”, „Baby City", „Žaislų planeta", „Juku“, "Kaks Karu“.
Įmonėje vid. atlyginimas 729€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)