Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AOTFreight
More about company »

Logbook Coordinator

800-1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Šilutė - AOTFreight

Darbo pobūdis

Darbo laiko apskaitos žurnalų pildymas
Darbas su įvairia apskaitos programine įranga
Bendravimas su sunkvežimių vairuotojais ir dispečeriais

Reikalavimai

Minimali darbo su logbooks patirtis – 1 metai
Galimybė dirbti nuo 16 iki 1-os valandos nakties apie 40 valandų per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio
Stiprūs anglų kalbos įgūdžiai, rusų kalba – didžiulis privalumas
Puikūs planavimo įgūdžiai
Greita reakcija
Geri komunikacijos, naudojimosi kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti logistikos srityje
Atlyginimą nuo 800 - 1000 € (derybų klausimas, kyla su patirtimi)
Darbą tarptautinėje įmonėje, JAV rinkoje, jaunatviškame ir dinamiškame kolektyve, kuris visada pasiruošęs padėti.

Atlyginimas

800-1600 €/mėn. į rankas
Galimybė derėtis, kyla su patirtimi.
AOTFreight

AOTFreight

AOTFreight stands for always on-time delivery. Our team has over a decade of experience in the US market. Our motivation is the best service and clear communication with our clients, partners and employees.
Let's get things moving!