ICECO įmonių grupė

LOGISTIKOS APSKAITININKO PADĖJĖJA (-AS)

700-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

Darbas Navision programa;
Pardavimo užsakymų išsiuntimas vykdymui;
Perdavimo dokumentų registravimas, išrašymas;
PVM sąskaitų faktūrų registravimas, išrašymas;
Kreditinių sąskaitų išrašymas;
Pakuočių ženklinimo etikečių, lipdukų užsakymas;
Taros grąžinimo registravimas, suderinimas;
Dokumentų archyvavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis ar aukštasis buhalterinės apskaitos išsilavinimas;
Įgūdžiai dirbant Excel programa;
Patirtis dirbant Navision programa būtų privalumas;
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

Puikias sąlygas bei darbą jaunatviškame kolektyve;
Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius savo profesiniame kelyje;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą ir išskirtines nuolaidas ICECO firminėse parduotuvėse.

Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.