Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Venipak įmonių grupė
More about company »

Logistikos direktorius tarptautinėje įmonėje

Vilnius - Venipak įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Profesionalios logistikos specialistų komandos formavimas, komandos vadyba ir darbo organizavimas, einamųjų ir projektinių darbų atlikimas bei priežiūra
  • Nuolatinis tikslų kėlimas pavaldžiam personalui ir jų įgyvendinimo kontrolė, tinkamas užduočių delegavimas
  • Rinkos analizė, įmonės konkurencingumo didinimas
  • Ataskaitų rengimas įmonės vadovybei, įmonės veiklos bei plėtros planavimas
  • Nustatyto biudžeto laikymasis
  • Įmonės vertybių ir interesų plėtojimas bei atstovavimas rinkoje
  • Kitų vadovybės nurodymų vykdymas

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų vadovaujančio darbo patirtis
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Profesionalios darbuotojų komandos valdymo ir motyvavimo patirtis
  • Gebėjimas argumentuotai pateikti ir apginti nuomonę
  • Orientacija į ilgalaikius veiklos rezultatus
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Asmeninės savybės: lyderystė, optimizmas, gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių

Mes jums siūlome

  • Darbą savo srityje lyderiaujančioje ir tarptautinę plėtrą vykdančioje įmonėje
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
  • Darbo užmokestį atitinkantį jūsų kompetenciją

Jau 13 metų VENIPAK sėkmingai auga ir plečiasi. Esame ne tik tarptautinė greitųjų siuntų tarnyba, bet ir sparčiausiai Baltijos šalyse auganti kompanija. Mūsų paslaugų kokybe pasitiki daugiau kaip 4.000 verslo klientų. Sukūrėme virš 400 darbo vietų, pastatėme 17 terminalų. Kasdien keli šimtai VENIPAK kurjerių išvežioja po 30.000 siuntų. Tad iššūkių čia netrūksta. Lygiai taip pat, kaip ir galimybių pasireikšti.
Taigi, jai esate ambicingas, norintis augti ir tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Įmonėje vid. atlyginimas 806€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)