UAB „Delca logistic“

Logistikos įmonės vadovas (-ė)

Marijampolė, Alytus, Kazlų Rūda - UAB „Delca logistic“

Darbo pobūdis

  • efektyvus transporto įmonės valdymas;
  • įmonės veiklos plėtros užtikrinimas;
  • komandos darbo organizavimas;
  • derybos su vežėjais, užsakovais ir tiekėjais;
  • įsipareigojimų vykdymas atliekant transportavimo paslaugas exleasingcar.com ir exleasingcar.de aukcionų platformoms;
  • pinigų srautų planavimas ir valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažesnė kaip 3 m. vadybinio darbo patirtis logistikos įmonėje;
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas logistikos arba verslo vadybos srityje;
  • puikūs planavimo, analizavimo bei derybų įgūdžiai;
  • puikios anglų k. žinios (privaloma), geros rusų k. žinios būtų privalumas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • profesinės kompetencijos pažymėjimas krovinių vežmui vidaus ir tarptautiniais maršrutais būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • profesionalią, jaunatvišką ir energingą komandą;
  • konkurencingą atlygį;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • visas darbo priemones ir puikią darbo aplinką.

„Polizinginiai.lt“ () – tai plačiai Europoje žinomos kompanijos „Exleasingcar“ oficialus mažmeninės prekybos naudotais automobiliais atstovas Lietuvoje.

Prekybos vietose teikiame visas su automobiliais susijusias paslaugas: naudotų automobilių apžiūra ir pardavimas, serviso paslaugos, savitarnos plovykla, automobilių nuoma.

Automobilių prekybos aikšteles turime Vilniuje, Parodų g. 2 (šalia parodų rūmų „Litexpo“), ir Marijampolėje, Gėlyno g. 10.