Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pack Klaipėda“

Logistikos ir klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Pack Klaipėda“

Darbo pobūdis

Plastiko pakuotės gamybos užsakymų valdymas;
Klientų lūkesčių išsiaiškinimas, ryšio palaikymas su klientais ir jų informavimas viso produkto gaminimo proceso metu iki pristatymo momento;
Užsakymų priėmimas ir reikiamos informacijos apie produktą suvedimas į įmonėje naudojamas verslo valdymo sistemas;
Glaudus bendradarbiavimas su kitais padaliniais, stebint užsakymo įgyvendinimo eigą;
Gamybinių laikų rezervavimas;
Logistikos ir transporto klientui organizavimas.

Reikalavimai

Asmuo, gebantis aptarnauti klientus ir valdyti užsakymus;
Norintis išmokti ir suprasti technologinius sprendimus ir gamybos procesus;
Galintis vienu metu susitvarkyti su keliomis užduotimis;
Išmanantis projektų valdymo principus;
Puikiai mokantis anglų kalbą, nes darbas vyks anglų kalba;
Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
Patirtis gamybinėje įmonėje ir darbas su Europos klientais - privalumas.

Mes jums siūlome

Stiprų profesinį tobulėjimą Europoje gerai žinomoje, inovatyvioje, augančioje įmonėje;
Patrauklų atlyginimą ir mėnesinius bei metinius priedus ,priklausančius nuo jūsų profesionalumo;
Galimybes mokytis ir kelti kvalifikaciją;
Draugišką kolektyvą ir profesionalių kolegų pagalbą;
Geras ir lanksčias darbo sąlygas bei online verslo valdymo sistemos priemones dirbant per nuotolį.

Atlyginimas

2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pack Klaipėda" – vienintelė maisto pakuočių iš ekstrudinio putų polistireno (angl. extruded PS) gamintoja Baltijos šalyse.
Gamykloje naudojamos moderniausios šioje srityje technologijos, įdiegtos remiantis griežtais Europos Sąjungos standartais ir tinkamai pritaikytos polistireninio putplasčio gamybos įrenginių linijų eksploatacijai.
informacija apie UAB „Pack Klaipėda“
2542 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
69
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1463 €
25% uždirba 1463-1741 €
25% uždirba 1741-2435 €
25% uždirba nuo 2435 €