Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nova Lux management solutions
More about company »

Logistikos ir transporto paslaugų pardavimo vadybininkas

Nuo 1000 Eur
Vilnius - Nova Lux management solutions

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – užsienio kapitalo įmonė, daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti Rusijos ir Europos rinkose. Kompanijos veikla krovinių transportavimo ir sandėliavimo paslaugos, tarptautinės perkraustymo paslaugos (diplomatų, kompanijų vadovų ir t.t.). Įmonė Lietuvoje turi savo filialą ir ieško

LOGISTIKOS IR TRANSPORTO PASLAUGŲ PARDAVIMO VADYBININKO
  • naujų klientų paieška bei aktyvus kompanijos teikiamų transporto paslaugų pardavimas;
  • produktyvaus bendradarbiavimo užtikrinimas su esamais klientais;
  • konkurencinės aplinkos analizė;
  • atsiskaitymų valdymas ir įsiskolinimų kontrolė;
  • periodinis ataskaitų pateikimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • puikios anglų ir rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • sėkminga logistikos transporto paslaugų pardavimo patirtis (virš 1 metų);;
  • geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai, efektyviai planuotis savo laiką;
  • iniciatyvumas, nuolatinis siekis tobulėti.

Mes jums siūlome

  • savarankišką darbą ir galimybę augti ir tobulėti profesinėje srityje;
  • konkurencingą, kompetencijas atitinkantį fiksuotą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Konfidencialumą garantuojame! Gyvenimo aprašymą siųskite su nuoroda „Logistikos ir transporto paslaugų pardavimo vadybininkas“

Kontaktinis asmuo – Inga Žemaitienė
Informacija telefonu: (672)
www.novalux.lt

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Nova Lux management solutions ( www.novalux.lt ) - konsultacinė kompanija, septyniolika metų dirbanti žmogiškųjų išteklių vadybos srityje. Pagrindinės veiklos sritys – aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka, vertinimas, praktinių mokymų, seminarų organizavimas bei konsultacijos personalo vadybos klausimais.
Per 17 veiklos metų Nova Lux management solutions paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 2,5 tūkst. Lietuvos bei užsienio kompanijų, įdarbinta daugiau nei 5 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, paruošta daugiau nei 100 mokymo programų.

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Vilniuje: Savanorių pr. 22;
Kaune: Miško g. 30.