UAB „OROS Group“

Transporto paspaugų pardavimo vadybininkas (-ė) (Europos rinkai)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Vilnius - UAB „OROS Group“

Darbo pobūdis:

  • Logistikos paslaugų pardavimas naujiems klientams;
  • Aktyvi naujų klientų paieška vakarų Europoje;
  • Komercinių pasiūlymų teikimas klientams, taip pat jų konsultavimas, sutarčių sudarymas, kontrolė bei derybų vedimas;
  • Bendradarbiavimas su klientais ir kolegomis sprendžiant iškilusias problemas.

Reikalavimai:

  • Ne mažiau 2 metų transporto paslaugų, pardavimo vadybininko darbo patirtis;
  • Labai geros anglų k. žinios (ne mažiau B2 lygis);
  • Prancūzų arba Vokiečių k. mokėjimas – didelis privalumas;
  • Puikus pardavimo proceso išmanymas ir geri pardavimo įgūdžiai;
  • Stiprūs derybiniai įgūdžiai, orientacija į rezultatus, komunikabilumas;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Mes siūlome:

  • Darbą sėkmingoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu arba hibridiniu būdu iš bet kurio Lietuvos miesto;
  • Pozityvią, profesionalią ir draugišką komandą;
  • Asmeninį augimą ir karjeros galimybes;
  • Atlyginimą nuo 1000-2000 Eur neto (priklausantį nuo patirties) +  solidų priedą nuo sudarytų sandorių su naujais klientais.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Esame sėkminga krovinių pervežimo įmonė, organizuojame pilnų ir dalinių krovinių pervežimą visose Europos ir Skandinavijos šalyse. Plečiame savo verslą, todėl ieškome gerai išmanančių transporto paslaugų pardavimo specialistų prisijungti prie profesionalų komandos ir dirbti kartu.
informacija apie UAB „OROS Group“
2
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.