Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Logistikos paslaugų pardavimų vadybininkas

Iki 4000 Eur
Vilnius - UAB "Intelus"

Darbo pobūdis

  • Klientų užsakymų administravimas (nuo užsakymų patvirtinimo iki pristatymo iki klientų “durų”);
  • Elektroninių laiškų srautų valdymas, informacijos suteikimas telefonu;
  • Vadovo pavestų darbų vykdymas;
  • Naujų klientų paieška;

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis universitetinis išsilavinimas (4 kurso studentas);
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Puikus raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Anglų kalba, rusų būtų privalumas;
  • Lankstumas, paslaugumas, kruopštumas, pozityvumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti save.

Atlyginimas

Iki 4000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
CVB client

UAB "Intelus"

Logistikos paslaugas teikianti įmonė ieško pardavimų vadybininko.