Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''RDK Solutions''
More about company »

LOGISTIKOS PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB ''RDK Solutions''

Darbo pobūdis

  • Logistikos paslaugų pardavimas naujiems ir esamiems klientams
  • Aktyvi naujų klientų paieška
  • Komercinių pasiūlymų klientams teikimas, konsultavimas, sutarčių sudarymas ir jų kontrolė, derybų vedimas
  • Bendradarbiavimas su klientais ir kolegomis sprendžiant susidariusius nesklandumus.
  • Eksporto bei importo krovinių vežimo organizavimą.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis nebūtina, svarbu noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.
  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (gali būti bestudijuojantis ištęstiniu būdu).
  • Jūs pats, padedant komandos nariams, esate atsakingas už savo veiklą ir pardavimus
  • Geras lenkų ir rusų kalbų mokėjimas būtinas (kitos kalbos privalumas).
  • Noras ir gebėjimas dirbti tokį darbą.
  • Esi azartiškas pardavimams.
  • Stiprūs derybiniai įgūdžiai, greita orientacija.
  • Noras tobulėti, iniciatyvumas, komunikabilumas.
  • Tavo vertybės sutampa su mūsiškėmis.

Mes jums siūlome

Aktyvų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve
Konkurencingą darbo užmokestį priklausantį nuo Tavo asmeninių rezultatų
Darbą perspektyvioje, augančioje įmonėje
Pagarbų požiūrį į darbuotojus.

Kviečiame ir Tave prisidėti prie mūsų bendros sėkmės!
Garantuojame informacijos konfidencialumą. Informuosime tik atrinktuosius kandidatus.

Mob.: , El. p.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„RDK Solutions“ veikla – logistika ir krovinių pervežimas. Siūlome itin platų paslaugų spektrą, apimantį krovinių gabenimą kelių transportu, jūra, vandeniu, oru ar geležinkeliais. Taip pat tarpininkaujame muitinėse, atliekame krovinių perkrovimo darbus, galime suteikti visas sąlygas jų sandėliavimui, turime stiprią ekspeditorių komandą.