UAB „Baltic Ground Services“

Logistikos projektų vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „Baltic Ground Services“

Darbo pobūdis

  • ADR krovinių gabenimo antžeminiu transportu Vokietijoje ir Europoje organizavimas ir kontrolė;
  • Nuosavo transporto maršrutų planavimas bei vairuotojų darbo koordinavimas;
  • Nuolatinių ryšių su įmonės klientais palaikymas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas ir stresinių situacijų valdymas;
  • Naujų klientų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas transporto (logistikos) srityje;
  • Ne mažiau kaip vienerių metų patirtis transporto (logistikos) srityje;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Vokiečių kalbos žinios – didelis privalumas;
  • Laiko planavimo įgūdžiai, organizuotumas, gebėjimas greitai reaguoti į iškilusias problemas;
  • Strateginis ir analitinis mąstymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Greitą profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);
  • Entuziastingą ir draugišką komandą, įvairias šventes ir komandinius renginius.

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: