Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP
More about company »

LOGISTIKOS SANDĖLIO DARBUOTOJAI (-OS) OLANDIJOJE

Užsienis: Olandija - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Logistikos sandėlyje (įvairios plataus vartojimo prekės);
  • Prekių rūšiavimas, krovimas, skenavimas;
  • Prekių transportavimas su elektriniu vežimėliu;
  • Prekių krovimas su krautuvu - pagal turimą patirtį.

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios (B1 lygis);
  • Darbo patirtis sandėlyje - privalumas;
  • Stipri motyvacija dirbti, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti be klaidų;
  • Galimybė likti dirbti ilgesnį laiką.

Mes jums siūlome

  • Darbdavys – patikima Olandijos įmonė;
  • Sudaroma Olandijos darbo sutartis su socialinėmis garantijomis;
  • Kas savaitę mokamas darbo užmokestis;
  • Suteikiamas apgyvendinimas;
  • Suteikiamas transportas į/iš darbo.

Šioje atrankoje dalyvaujantis kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), išreiškia sutikimą, kad jo asmens duomenys bendrovėje bus tvarkomi laikantis teisės aktų reikalavimų, įskaitant sutikimą saugoti gyvenimo aprašymą bendrovėje vienerius metus nuo atsiuntimo momento ir naudoti kandidato kontaktinius duomenis kitoms atrankoms į laisvas darbo vietas bendrovėje.
Jei kandidatas nesutinka dėl asmens duomenų tvarkymo bendrovėje, tuomet galima kreiptis bendruoju el. paštu, nurodytu bendrovės interneto svetainėje www.tromina.lt
MV GROUP

MV GROUP

TROMINA

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.

ĮDARBINIMO UŽSIENYJE PASLAUGOS
Bendradarbiaujame su partneriais Vokietijoje ir Olandijoje, ir siūlome galimybę legaliai dirbti logistikos bei gamybos srityse.
Plačiau www.tromina.lt Karjera skiltyje. Taip pat teiraukitės tel.