Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GRAVERA"
More about company »

Logistikos skyriaus darbuotojas

600–1000 Eur
Kaunas - UAB "GRAVERA"

Darbo pobūdis

Atrinkti pagal užsakymą, surūšiuoti, supakuoti ir išduoti stiklo gaminius. Neturinčius patirties apmokome.

Reikalavimai

Greita orientacija ir gebėjimas dirbti įtemptu darbo režimu;
Tikslumas ir atidumas;
Gebėjimas iš anksto numatyti optimaliam rezultatui būtinus veiksmus;
Gera nuotaika ir pozityvi energija.
Krovinių-kabinėtojo ar auto krautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas)

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo pasiektų rezultatų bei visas socialines garantijas;
Darbą stabiliai dirbančioje ir nuolat augančioje įmonėje, profesionalų komandoje;

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "GRAVERA"- moderni stiklo apdirbimo įmonė, viena šios srities lyderių.
Informacija apie UAB "GRAVERA"
1103 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
80
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Valentinas Kriučkovas