Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SMS-Eligita"
More about company »

LOGISTIKOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB "SMS-Eligita"

Darbo pobūdis

  • Logistikos skyriaus veiklos organizavimas ir kordinavimas,
  • Prekių judėjimo bei likučių koordinavimas ir kontroliavimas,
  • Klientų užsakymų koordinavimas,
  • Prekių užsakymas pas tiekėjus,
  • Transporto užsakymas,
  • Analitinės ataskaitos pagal prekes, tiekėjus ir pirkėjus.

Reikalavimai

  • Vadovaujančio darbo patirtis logistikos srityje,
  • Aukštesniojo arba aukštojo mokslo diplomą laikysime privalumu,
  • Puikūs derybų įgūdžiai bei gebėjimas reprezentuoti įmonę,
  • Geros rusų ir anglų kalbų žinios,
  • Kūrybiškumas, nuovokumas, komunikabilumas, įžvalgumas ir analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir iššūkių kupiną darbą,
  • Strateginę poziciją mūsų įmonių grupėje,
  • Visą būtiną palaikymą, sukauptą patirtį ir žinias,
  • Puikias darbo sąlygas, atlygį ir kitus priedus.

ATRANKOS TERMINAI
  • Kandidatų CV laukiame iki balandžio mėn. 23 d.,
  • Balandžio mėn. 25 dieną atrinktiems kandidatams pateiksime pildyti anketas,
  • Numatomi interviu su kandidatais balandžio mėn. 29-30 dienomis,
  • Mes tikimės įdarbinti Logistikos skyriaus vadovą (-ę) š.m. gegužės mėnesio pirmoje pusėje.

Atlyginimas

Derybų klausimas

ELIGITOS ĮMONIŲ GRUPĖ () įsteigta 1993 metais. Nuo 1996 metų įmonių grupė sėkmingai įsitvirtino Baltijos šalių rinkose, o nuo 2000 m. pradėta verslo plėtra Vidurio Azijos šalyse. Grupę sudaro 10 gamybinių ir prekybinių įmonių Lietuvoje bei Kazachstane. Šiuo metu grupėje dirba 500 darbuotojų.

Pagrindinė “ELIGITA” veikla yra maisto pramonės žaliavų prekyba (konditerijos, mėsos, žuvies, pieno, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamybos įmonėms). Įmonės apyvarta siekia 7,3 mln. Eurų, o jos komandą sudaro 30 darbuotojų.

„ELIGITA“ logistikos skyrius rūpinasi žaliavos iš Lietuvos bei užsienio tiekėjų pirkimais ir logistika, bendrovės klientų užsakymų koordinavimu ir logistika, bei žaliavų ir gaminių sandėliavimu. Įmonės logistikos skyriuje dirba 1 vadybininkas ir 3 sandėlio darbuotojai.

Šiuo metu „ELIGITA“ ieško:
Informacija apie UAB "SMS-Eligita"
1380 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1047 €
25% uždirba 1047-1300 €
25% uždirba 1300-1521 €
25% uždirba nuo 1521 €
Vadovas: Vesta Survilienė