Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Logistics“
More about company »

Logistikos skyriaus vadovas

Klaipėda - UAB „RNDV Logistics“

Darbo pobūdis

Ar esi energingas, ambicingas, pasiruošęs siekti geriausių rezultatų ir būti atsakingas už logistikos skyriaus komandą, keleivių ir dalinių krovinių pervežimo srityje?
Jei taip, tuomet prisijunk prie mūsų ir imkis:
  • Formuoti skyriaus komandą ir motyvuoti logistikos specialistus geriausiems rezultatams pasiekti, užtikrinti skyriaus mikroklimatą;
  • Operatyviai spręsti nestandartines situacijas bei siūlyti geriausius sprendimus;
  • Planuoti ir organizuoti logistikos skyriaus darbą iškeliant tikslus kiekvienam komandos nariui atskirai ir visai komandai kartu;
  • Esant poreikiui perimti maršrutų planavimą, vairuotojų kontrolę;
  • Formuoti skyriaus biudžetą, teikti kas savaitines ataskaitas;
  • Optimizuoti ir efektyvinti skyriaus darbą, gerinti teikiamų paslaugų kokybę;
  • Bendradarbiauti su esamais klientais;
  • Užtikrinti keleivių bei siuntų srautus, organizuoti procesus;
  • Bendradarbiavimas su kitais skyriais, idėjų generavimas ir prisidėjimas prie įmonės strateginių tikslų iškėlimo ir įgyvendinimo.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina logistikos, transporto, vadybos ar pan. srityse);
  • Puikiai išmanyti bendravimo kultūrą ir turėti gerus bendravimo bei streso valdymo įgūdžius;
  • Noras tobulėti ir tobulinti esamas procedūras, gebėjimas priimti geriausius sprendimus savo kompenencijos lygyje.
  • Darbo patirtis logistikos-transporto sektoriuje (4-5 metai);
  • Vadovaujamo darbo patirtis (10-15 žmonių komandai);
  • Krovinių gabenimo principų išmanymas;
  • Rusų k. ir anglų k. žinios.

Mes jums siūlome

  • Užtikrinti dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas;
  • Padėti siekti karjeros, įgyti aukštesnę kvalifikaciją, tobulėti savo sityje;
  • Mokėti kompetencijas ir rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Skiriama didelė laisvė skyriaus vystymui kartu su atsakomybe už savo veiksmus!

UAB ,,RNDV Logistics" - UAB ,,RNDV Holding” grupės įmonė, teikianti lengvųjų automobilių, mikroautobusų nuomos, keleivių ir siuntų pervežimo paslaugas visoje Europoje.
Šiai dienai įmonės automobilių parke - 150 automobilių.

Jeigu esate tas žmogus, kuris ieško naujovių, nebijote naujų idėjų, keliate sau iššūkius ir nestingate noro juos įgyvendinti, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos!

Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu
Informacija apie UAB „RNDV Logistics“
1215 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Tomas Kazlauskas