Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

LOGISTIKOS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Simplika"

Darbo pobūdis:

Hörmann gaminamų prekių (garažo vartai, durys, krovimo technika) tiekimo grandinės užtikrinimas: prekių užsakymai gamyklose Vokietijoje, užsakymų įvykdymo kontrolė, jų pristatymas į sandėlius/objektus Lietuvoje, Latvijoje, Kaliningrade, klientų atsiskaitymų kontrolė, sandėlio likučių valdymas, pastovus bendravimas su klientais techniniais bei logistikos klausimais, darbas su vežėjais ir pan.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas (pageidautina- techninis);
  • patirtis dirbant klientų aptarnavimo ir/arba logistikos srityje;
  • rusų, vokiečių (arba anglų) kalbos žinios;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • darbas SAP programoje - didelis privalumas;
  • komunikabilumas, kruopštumas, atsakomybė, organizuotumas;
  • noras mokytis ir gilinti žinias techninėje srityje.

Mes Jums siūlome:

  • darbą pažangioje tarptautinėje kompanijoje, kurioje dirba draugiškas bei šaunus kolektyvas, papildomą motyvacinį paketą ir šiuolaikiškai įrengtą darbo vietą.

Mūsų biuras yra Maišiagaloje, Vilniaus raj. (25 km nuo Vilniaus)

Atranką vykdo Simplika. Gyvenimo aprašymą prašome siųsti el.paštu:

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad atrankos nepraėjusių kandidatų CV bus įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę.
UAB "Simplika"

UAB "Simplika"

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Hörmann koncernas – tai nuolat besiplečianti tarptautinė įmonių grupė, kuri valdo daugiau kaip 20 vartų, durų bei rampų įrangos gamyklų Europoje ir visame pasaulyje. Nuo pat pradžių ir iki šiol Hörmann įmonė yra valdoma jos įkūrėjo įpėdinių ir garsėja kaip vienas didžiausiu šeimos verslų pasaulyje, sukūręs daugiau kaip 6000 darbo vietų. Koncerno, kurio prekybos tinklas apima 80 pasaulio šalių metinės pajamos viršija 1 mlrd. EUR. Bendrovės klientai - įvairiuose sektoriuose veikiančios įmonės ir institucijos: pramonė, logistika, energetika, laivų ir oro uostai, taip pat ir privatūs klientai.

Hormann Baltic Lietuvoje sėkmingai veikia jau 16-ka metų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir kviečia prisijungti:

Similar job ads: