Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ruptela“
More about company »

Logistikos specialistas

Kaunas - UAB „Ruptela“

Darbo pobūdis

  • Produkcijos sandėlių valdymas, prekių judėjimo apskaita.
  • Užsakymų komplektavimas, sąskaitų išrašymas, išsiuntimo prioritetų derinimas su pardavimų ir gamybos skyriais.
  • Produkcijos užsakymo vykdymas ir organizavimas.
  • Įrangų konfigūravimas, naujų klientų prisijungimų kūrimas, veiklos procesų tobulinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Geros anglų kalbos žinios.
  • Geri darbo kompiuteriniu įgūdžiai.
  • Analogiško darbo patirtis būtų didelis privalumas.
  • Organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Galimybes dirbti vienoje perspektyviausių ir sparčiausiai augančių įmonių centrinėje Europoje.
  • Stipriai į darbuotoją orientuotą įmonės kultūrą ir ypatingai draugišką kolektyvą.
  • Aprūpintą darbo aplinką pagal darbuotojų poreikius.
  • Konkurencingą darbo užmokestį.

“Ruptela” - lietuviška telekomunikacijų įmonė, kurianti transporto stebėjimo ir kontrolės sprendimus. „Ruptela“ yra viena sparčiausiai augančių technologijų įmonių vidurio Europos regione.

Geriau pažinti įmonę padės šis filmukas –
Apsilankykite
Informacija apie UAB „Ruptela“
2534 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
213
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1516 €
25% uždirba 1516-2143 €
25% uždirba 2143-3059 €
25% uždirba nuo 3059 €
Vadovas: Andrius Rupšys