Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Interlog Lietuva"
More about company »

Logistikos terminalo darbuotojas (-a)

550–750 Eur
Klaipėda - UAB "Interlog Lietuva"

Darbo pobūdis:

Baldų krovimas su autokrautuvais bei rankomis, prekių rūšiavimas, skanavimas, dokumentų tikrinimas.

Reikalavimai:

  • noras dirbti;
  • atidumas;
  • ištvermingumas;
  • sugebėjimas dirbti komandoje ir vykdyti nurodymus;
  • sąžiningumas.

Įmonė siūlo:

  • darbo aprangą bei reikalingas priemones;
  • draugišką bei šiuolaikišką darbo aplinką naujame terminale;
  • stabilų atlyginimą bei visus priklausomus priedus;
  • galimybė dirbti ir užsidirbti papildomai.

Atlyginimas

550–750 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

INTERLOG LIETUVA - logistikos kompanija, INTERLOG AS (www.interlog.no) Norvegijos įmonės padalinys Lietuvoje. Profesionalūs logistikos sprendimai baldų pervežimui iš Baltijos šalių į Norvegiją.