Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pharmanet“
More about company »

Logistikos vadybininkas (-ė) Klaipėdoje

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Pharmanet“

Darbo pobūdis

bendravimas su įmonės klientais, santykių palaikymas;
vežėjų paieška, santykių su vežėjais palaikymas;
profesionalių transportavimo paslaugų teikimo užtikrinimas;
darbas su dokumentais.

Reikalavimai

darbo patirtis logistikos srityje;
darbo patirtis su NVS rinka;
geras anglų (bent B1) ir puikus rusų kalbos mokėjimas (nuo B2 lygio);
atsakingumas, organizuotumas, tikslo siekimas.

Mes jums siūlome

darbą sparčiai besivystančioje tarptautinėje kompanijoje;
dinamišką darbo aplinką;
augimo bei karjeros galimybes;
visas darbui reikalingas priemones;
motyvuojantį darbo užmokestį bei priedus.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su PHARMANET Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas

„Pharmanet“ teikia aukšto lygio paslaugas personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo srityje. Tai – tarptautinė kompanija, savo veiklą vykdanti Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. „Pharmanet“ į tarptautinę personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo bendrovę išaugo iš farmacijos rinkos, o per pastaruosius metus sėkmingai integravosi ir į kitas darbo rinkas.