Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics

Logistikos vadybininkas (-ė) (LTL/FTL, EEE viduje, EEE< >LT>NVS)

1300-2300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Job in Logistics

Darbo aprašymas:

LTL/FTL (ieškoti nereikia) gabenimo organizavimas maršrutais: EEE viduje, EEE< >LT (importas/ eksportas), eksportas į NVS šalis, pasitelkiant Lenkijos, Lietuvos ir kitų šalių vežėjus;
Kasdienis bendravimas su esamais klientais (užsakymų administravimas, kainų pasiūlymų teikimas, atsakymai į užklausas);
Darbas su vežėjais ir partneriais, naujų vežėjų paieška;
Sutarčių sąlygų derinimas (terminai, krovinio parametrai, papildomos sąlygos ir pan.);
Krovinių gabenimo eigos valdymas ir kokybės kontrolė, informacijos teikimas klientams apie krovinio buvimo vietą;
Bendravimas su kolegomis ir partneriais operatyviai sprendžiant nesklandumus, atsirandančius darbo metu;
Nuolatinių klientų poreikių analizė ir logistikos schemų tobulinimas;
Dalyvavimas įmonės veiklos tobulinime, procesų optimizavime;
Įmonės reprezentavimas susitikimų su klientais ir verslo partneriais metu.

Reikalavimai:

Sėkminga panašaus darbo patirtis transporto - logistikos sektoriuje organizuojant pilnų krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais;
Gebėjimas analizuoti didelius informacijos kiekius;
Būtini puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Geras anglų ir/ar rusų ir/ar lenkų kalbos mokėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (dirbate su įvairiomis programomis, sistemomis, transporto biržomis);
Gebėjimas analizuoti krovinių pervežimo rinkas, jų poreikius ir pokyčius;
Noras dirbti komandoje siekiant maksimalaus rezultato sau ir įmonei.

Įmonė Jums siūlo:

Įdomų, perspektyvų darbą, aplinką kurioje vertinamas iniciatyvumas, tikslų siekimas, pagarba kolegoms. Savirealizacijos, bei karjeros galimybes, konkurencingą atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1300-2300 €/mėn. į rankas

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientai – daug metų Lietuvoje veikiančios vietinio ir užsienio kapitalo įvairaus dydžio įmonės, teikiančios transporto ir logistikos paslaugas Lietuvos ir užsienio verslo subjektams. Rinkos lyderiai į savo komandas priimtų energingus transporto - logistikos sektoriaus specialistus, ieškančius pokyčių, iššūkių, karjeros galimybių.

>> Kandidatams teikiame ir kitus pasiūlymus, maksimaliai atsižvelgdami į kandidato patirtį, gebėjimus ir pageidavimus (darbo specifika, darbo užmokestis ir t.t.). Didžiausia mūsų projektų dalis - įmonių vadovų ir verslo savininkų "viešai neskelbiami" projektai. Naudokitės mūsų galimybėmis. Jau 13 m. "sujungiame" specialistus ir darbdavius transporto - logistikos rinkoje!