Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mantinga"
More about company »

Logistikos vadybininkas (-ė)

Marijampolė - UAB "Mantinga"

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas klientų aptarnavimas;
  • Prekių tiekimo srautų optimizavimas;
  • Iškilusių problemų efektyvus sprendimas;
  • Logistikos proceso grandinėje problemų atsiradimo priežasčių analizė bei priemonių šioms problemoms spręsti numatymas ir sprendimas;
  • Darbo srities procesų išmanymas, dokumentacijos ruošimas, atnaujinimas, aprašytų procesų įgyvendinimas ir koordinavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis ne/universitetinis išsilavinimas;
  • Anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Puikūs derybų ir įmonės reprezentavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, ambicingumas, komunikabilumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Kompiuterinis raštingumas (geri Microsoft Excel programos įgūdžiai);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • Patirtis dirbant NAVISION apskaitos sistemą.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus;
  • Visas socialines garantijas.

Kita informacija:

Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas idėjų, vidinės motyvacijos ir norite įdomaus profesinio gyvenimo su iššūkiais - UAB "Mantinga" komandai Jūsų reikia! Prisijunkite!

Atlyginimas

Derybų klausimas

Mantinga – tai namų jaukumu kvepianti duona, maža saldaus pyrago šventė ir gardžios idėjos užkandžiams. Tai pažangiausios maisto ruošimo technologijos ir inovacijos, svarbiausi sertifikatai ir lankstumas nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Profesionalais mus daro ne moderniausi mūsų įrenginiai – tai, ką pradeda jie, mes užbaigiame šilumos kupinais ir jau tūkstantį kartų ištobulintais rankų prisilietimais. Mes profesionalai, nes gamindami jums, gaminame ir sau. UAB MANTINGA plečia veiklą ir siūlo darbą!
Informacija apie UAB "Mantinga"
748 €
Vid. atlyginimas bruto
1130
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kęstutis Svitojus