Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ECOSERVICE grupė

Logistikos vadybininkas (-ė)

1000-1100 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Optimalus transporto priemonių naudojimas ir darbuotojų darbo organizavimas;
  • Kokybiško paslaugų suteikimo organizavimas;
  • Darbuotojų darbo grafikų sudarymas ir tabelių pildymas;
  • Vairuotojų ir krovėjų ekipažų formavimas, užduočių jiems delegavimas ir atlikto darbo priėmimas;
  • Maršrutų peržiūra ir koregavimas, optimizavimas;
  • Transporto priemonių sunaudojamo kuro kontrolė.

Reikalavimai

  • Organizacinio - koordinacinio darbo patirtis (patirtis logistikoje - privalumas);
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word, NAV programa ir kt.).

Mes jums siūlome

  • Atlyginimas nuo 1000 Eur, atskaičius mokesčius ir papildomus priedus, kurie priklausys nuo asmeninių darbo rezultatų;
  • Įdomus ir atsakingas darbas;
  • Nuolatinį tobulėjimą logistikos srityje.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu arba siųsti gyvenimo aprašymą el.paštu

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1641 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
430
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 931 €
25% uždirba 931-1243 €
25% uždirba 1243-1978 €
25% uždirba nuo 1978 €