Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HILL International Baltic"
More about company »

Logistikos vadybininkas (-ė) prancūzų kalba

Vilnius - UAB "HILL International Baltic"

Darbo pobūdis

Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas/-a už logistikos paslaugų pardavimų vykdymą; ieškosite naujų klientų bei administruosite esamų klientų užklausas. Rūpinsitės krovinių pervežimo planų sudarymu, dokumentų paruošimu ir užtikrinsite sklandų proceso vykdymą. Taip pat efektyviai spręsite iškilusias situacijas ir palaikysite nuolatinį ryšį tiek su vežėju, tiek su klientu.

Reikalavimai

Kandidatams į šią poziciją būtinas aukštasis išsilavinimas ir prancūzų kalba. Kandidatams į šią poziciją privalumo suteiks anglų kalbos žinios, aktyvių pardavimų patirtis bei išsilavinimas ar darbo patirtis logistikos srityje.

Mes taip pat tikimės jog Jūs turite stiprius pardavimų ir derybų įgūdžius; pasižymite greita orientacija, esate lankstus (-i) ir gebate efektyviai spręsti iškilusius sunkumus. Taip pat tikimės jog gebate dirbti komandoje, esate iniciatyvus (-i) bei prisiimate atsakomybę už savo darbo rezultatus.

Mes jums siūlome

Kompanija suteikia visas darbui reikalingas priemones (telefoną ir kompiuterį), didesnį nei rinkos vidurkis darbo užmokestį, priklausantį nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties bei ketvirčio priedus, apskaičiuotus pagal nustatytus rodiklius. Įmonė taip pat dalyvauja vidiniuose ir išoriniuose seminaruose, suteikia galimybę kelti kvalifikaciją bei mokytis papildomų užsienio kalbų. Šioje pozicijoje priklausomai nuo rezultatų ir įdėtų pastangų, galimos ir karjeros perspektyvos.
UAB "HILL International Baltic"

UAB "HILL International Baltic"

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 35 metus mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje, HILL jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-tyje šalių.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis!

HILL biuruose dirba apie 200 ekspertų, tarp kurių yra virš 120 verslo psichologų. Mūsų komanda yra sudaryta iš skirtingų profesionalų, tačiau visi jie turi vieną tikslą: padėti įmonėms ir asmenims efektyviau pasiekti tiek organizacinės, tiek asmeninės sėkmės profesinėje veikloje.

Similar job ads: