People&more

LOGISTIKOS VADYBININKAS (-Ė) (Prekybinė įmonė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - People&more

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – pažangi užsienio kapitalo įmonių grupė, siūlanti platų spektrą novatoriškų dujų produktų, skirtų medicinos, aplinkosaugos, mokslinių tyrimų ir plėtros sritims. Šiuo metu plečiamas vienas svarbiausių įmonės padalinių – logistikos skyriui Vilniuje ieškomas:

Darbo pobūdis:
Prekių (dujos spec. įrangoje) pristatymo Lietuvos klientams organizavimas (gamybinės įmonės/med.įstaigos);
Vidinio įmonės transporto koordinavimas;
Produktų likučių sistemoje analizė, optimalaus jų kiekio planavimas;
Užsakymų dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

Logistikos vadybos/transporto koordinavimo patirtis;
Gebėjimas greitai orientuotis situacijose ir organizuoti darbus;
Anglų arba rusų kalbos įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.

Darbą pasitelkiant išmanias transporto planavimo technologijos;
Motyvuojantį darbo užmokestį;
Darbą pažangioje tarptautinėje kompanijoje;
Partnerišką požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
People&more

People&more

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.

Daugiau informacijos:
Personalo atrankų konsultantė
Vilija Vitkė