UAB „Personalo valdymo sistemos“

Logistikos vadybininkas (-ė)

Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Tavo darbo pobūdis būtų:

Darbas su tiekėjais: užsakymų darymas, pristatymų suderinimas;
Sandėlio likučių valdymas ir medžiagų pajamavimas;
Darbas su vežėjų įmonėmis: transporto užsakymas;
Informacijos suvedimas į verslo valdymo programą NAV;
Išrašytų sąskaitų sutikrinimas ir pajamavimas;
Atsakomybė už atliktų darbų tikslumą ir terminus.

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 2 metų logistikos vadybininko patirtis gamybinėje arba prekybinėje įmonėje;
Patirtis darant užsakymus, dirbant su tiekėjais;
Sandėlio likučių valdymo patirtis;
Geros anglų kalbos žinios;
Geras kompiuterinis raštingumas: Excel, Navision programos;
Puikūs organizaciniai ir planavimo įgūdžiai, operatyvumas ir geras darbo tempas.

Mes Jums siūlome:

Visą informaciją ir priemones reikalingas darbui;
Profesionalų kolektyvą ir teisingą vadovų požiūrį į darbuotoją.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - stabiliai dirbanti prekybinė įmonė, darbui Šiauliuose ieško logistikos vadybininkės (-o).