Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Logistikos vadybininkas (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Pagrindinės logistikos vadybininko (-ės) atsakomybės:
  • Pardavimų veiklos administravimas (užsakymų dokumentacijos parengimas)
  • Siuntų paruošimas išsiuntimui (įskaitant supakavimą, važtaraščių pildymą ir kurjerių iškvietimą)
  • Gaunamų siuntų (gamyboje naudojamų komponentų, pagalbinių medžiagų, įrangos ir kt.) priėmimas ir administravimas
  • Gamybai naudojamų komponentų kokybės inspekcijos dokumentavimas, komunikavimas su tiekėjais neatitikčių klausimais
  • Prekių pristatymo iš tiekėjų koordinavimas ir kontrolė
  • Pakuočių apskaitos vedimas.

Darbas taip pat gali apimti užsakymų tiekėjams formavimą ir kontrolę, asistavimą kitais su pirkimų ir pardavimų veikla susijusiais klausimais.

Reikalavimai

  • Noras mokytis ir vidinė motyvacija
  • Atsakingumas, atidumas, savarankiškumas ir gebėjimas sudėlioti prioritetus
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Nuoseklius, mentorystės principu paremtus apmokymus
  • Profesinį tobulėjimą, dirbant jauname ir labai motyvuotame kolektyve
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų
  • Darbo vietą Vilniaus centre (Kalvarijų g.).

Atlyginimas

500 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Integrated Optics"

Integrated Optics yra ultra kompaktiškų lazerinių šaltinių ir išmanios lazerių valdymo elektronikos kūrimo ir gamybos įmonė. Šie produktai skiriasi nuo konkuruojančių ypatingu kompaktiškumu, atsparumu aplinkos poveikiui ir mažesne kaina. Visos šios savybės tampa įmanomos dėl proveržio optikos ir elektronikos integravime.
Kompanijos steigėjai - du jauni lazerių inžinieriai aktyviai dalyvauja veikloje ir kuria kompaniją taip, kad joje būtų gera dirbti.
Įmonėje vid. atlyginimas 1140€
40% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)