Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ekonovus"
More about company »

Logistikos vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Ekonovus"

Darbo pobūdis

  • Skambučių priėmimas;
  • Kasdienių maršrutų planavimas, maršrutų sekimas;
  • Tiesioginis darbas su vairuotojas bei klientais;
  • Darbas su įvairiais dokumentais;
  • Vairuotojų darbo ir poilsio laiko režimo kontrolė;
  • Kasdienių užsakymų priėmimas ir paskirstymas;
  • Ataskaitų rengimas;
  • Darbo pradžia nuo 6:30 val.

Reikalavimai

  • Aukštasis koleginis išsilavinimas;
  • Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (ypatingai MS Excel);
  • Atsakingumas, komunikabilumas, greita orientacija, problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis logistikos srityje;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;
  • Laisvai kalbėti rusų k.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, skatinančioje darbuotojų iniciatyvą;
  • Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB “Ekonovus” – šiuolaikiška ir moderni atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius atliekų tvarkymo sprendimus, šiuo metu ieško:
Informacija apie UAB "Ekonovus"
894 €
Vid. atlyginimas bruto
311
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Romas Draskinis