Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ECOSERVICE grupė
More about company »

Logistikos vadybininkas (-ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Vilniaus padalinio vairuotojų ir krovėjų darbo grafikų ir maršrutų planavimas, organizavimas ir kontrolė
  • Darbo grafikų ir tabelių pildymas
  • Einamųjų transporto skyriaus klausimų sprendimas
  • Kuro ataskaitų rengimas ir kuro sunaudojimo kontrolė

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas
  • Bent 2 metų darbo patirtis transporto / logistikos srityje
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, imlumas žinioms ir noras tobulėti
  • Greita orientacija, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • Gebėjimas koncentruotis ir sistemingai dirbti komandoje
  • Komunikabilumas, organizuotumas, reiklumas
  • Rusų k. mokėjimas (bent susikalbėti) - didelis privalumas

Mes jums siūlome

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį
  • Realias karjeros galimybes
  • Dalinį kelionės į / iš darbo išlaidų kompensavimą
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu
  • Stiprią ir draugišką komandą

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
Informacija apie ECOSERVICE grupė
1228 €
Vid. atlyginimas bruto
364
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 620 €
25% uždirba 620-956 €
25% uždirba 956-1511 €
25% uždirba nuo 1511 €
Vadovas: Saulius Budrevičius