Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

LOGISTIKOS VADYBININKAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Gautų iš kliento užsakymų suvedimas į sistemą bei koregavimas;
  • Transporto priemonių judėjimo maršrutų planavimas;
  • Nesklandumų, kylančių transporto priemonės judėjimo metu, operatyvus sprendimas;
  • Su pervežimu susijusios informacijos vairuotojams teikimas;
  • Transporto ir maršrutų dokumentų administravimas;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis, sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu;
  • Transporto logistika Lietuvos teritorijoje.

Reikalavimai:

  • Transporto, logistikos vadybininko (-ės) patirtis –privalumas;
  • Rusų kalbos žinios (B1-B2 lygiu);
  • Gebėjimas suvaldyti informacijos srautus ir komunikaciją su klientais, bei komandos nariais;
  • Klientų aptarnavimo patirtis;
  • Patirtis organizuojant sklandų komandos darbą;
  • Gebėjimas dirbti aktyvioje ir dinamiškoje aplinkoje, operatyviai reaguoti ir spręsti problemas.

Jums siūlome:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • Darbą profesionalių, bei kompetentingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi;
  • Galimybę gilinti turimas žinias - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Emplonet klientė - maisto ir ne maisto produktų atliekų surinkimą, perdirbimą ir utilizavimą vykdanti įmonė, kuri sėkmingai vysto veiklą Vilniuje, bei visoje Lietuvoje.