UAB „GSP SUPPLY“

Logistikos vadybininkas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GSP SUPPLY“

Darbo aprašymas

  • Produkcijos pristatymo klientams planavimas ir organizavimas;
  • Transporto paieška ir užsakymai;
  • Išorinių logistikos tiekėjų kuravimas, atsakomybė už savalaikį gaminių, užsakymų, medžiagų pristatymą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje;
  • Glaudus bendradarbiavimas su sandėlio darbuotoju dėl produkcijos išvežimų;
  • Transportavimo dokumentų rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Bent 1 metų panaši darbo patirtis logistikos srityje;
  • Puikūs planavimo įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas.

Tikimės, kad:

Būsite šaunus (-i) mūsų komandos narys (-ė),
jei Jums artimos mūsų bendrovės vertybės: ATSAKOMYBĖ, PAGARBA, PROFESIONALUMAS, BENDRADARBIAVIMAS, LYDERYSTĖ,
jei norite dirbti su vadovais, vertinančiais Jūsų nuomonę, iniciatyvumą ir idėjas.

Siūlome sąžiningą atlygį, visas reikalingas darbui priemones, ilgalaikius darbinius santykius.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB „GSP SUPPLY“ – viena žinomiausių spaudos ir reklamos gamybos įmonių, savo veiklą vystanti daugiau nei dešimtmetį. Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, atsakingas požiūris, kokybė ir greitis – tai mūsų komandos bruožai. Siekiame viršyti savo klientų lūkesčius.
Daugiau apie kompaniją:

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
informacija apie UAB „GSP SUPPLY“
1631 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1024 €
25% uždirba 1024-1402 €
25% uždirba 1402-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €