Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MONTUOTOJAS“

LOGISTIKOS VADYBININKAS (-Ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MONTUOTOJAS“

Darbo pobūdis

  • Transporto maršrutų vidinis planavimas, valdymas ir kontrolė;
  • Transporto užsakymų priėmimas, pervežimų koordinavimas ir kontrolė;
  • Su krovinių pervežimu susijusios dokumentacijos administravimas;
  • Transporto kontrolės GPS administravimas, darbas su duomenų baze;
  • Transporto užimtumo ir kuro sunaudojimo ataskaitų rengimas;
  • Probleminių situacijų sprendimas kartu su komanda;
  • Pavestų užduočių vykdymas ir kitos reikiamos dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis logistikos ar transporto vadybos išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Puikūs MS Office darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Organizuotumas, komunikabilumas, atsakingumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas priimti sprendimus savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • darbą permainų laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie Bendrovės veiklos gerinimo;
  • profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
  • pareigybės lygį atitinkantį darbo užmokestį ir priedus už asmeninius bei komandinius darbo rezultatus;
  • visus reikalingus mokymus efektyviam funkcijų atlikimui.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB Montuotojas dirba apie 500 profesionalių darbuotojų, mėgstančių savo darbą ir nuolat siekiančių tobulėti. Esame tikri, jog kompanijos sėkmė priklauso nuo darbuotojų, jų atsakomybės, gebėjimo priimti sprendimus ir realizuoti kompanijos užsibrėžtus tikslus.
Mums rūpi, kad kompanijoje būtų gera dirbti mūsų darbuotojams. Didelį dėmesį skiriame darbo aplinkos saugumui, tačiau manome, kad ne mažiau svarbu ir draugiški vadovų bei darbuotojų santykiai, darbuotojų motyvacija, galimybė mokytis ir tobulėti. Kiekvienam mūsų įmonės darbuotojui siekiame suteikti ilgalaikes karjeros perspektyvas.
informacija apie UAB „MONTUOTOJAS“
1553 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
435
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1050 €
25% uždirba 1050-1312 €
25% uždirba 1312-1730 €
25% uždirba nuo 1730 €