Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
TIROLA, UAB

Logistikos vadybininkas (-ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - TIROLA, UAB

Darbo pobūdis

Naujų klientų / vežėjų paieška ir nuolatinis ryšio palaikymas su esamais klientais;
Komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas;
Užsakymų stebėjimas bei jų judėjimo planavimas ir koordinavimas;
Informacijos ir duomenų valdymas, darbas su duomenų baze;
Iškilusių nesklandumų sprendimas;
Rinkos, pardavimo rezultatų, kainodaros analizė;
Skolų / transporto monitoringas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (-ė));
Puikios rusų k. žinios (lenkų/anglų k. žinios būtų privalumas);
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, derybiniai sugebėjimai;
Orientacija į tikslą, sąžiningas elgesys.

Darbą sėkmingai dirbančioje, turinčioje puikų kolektyvą bendrovėje;
Mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes bei karjeros perspektyvas;
Kompetenciją atitinkantį konkurencingą darbo užmokestį priklausantį nuo asmeninių rezultatų;
Visas sklandžiam darbui reikalingas priemones;
Visokeriopą pagalbą darbe;
Aktyvią „po pamokinę“ veiklą.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
TIROLA, UAB

TIROLA, UAB

UAB Tirola – krovinių gabenimo įmonė, teikianti tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas. Įmonėje dirbantys darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį krovinių gabenimo srityje, todėl savo klientams gali pasiūlyti optimaliausius, bei jų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus pervežant krovinius. Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl siekiame , kad kiekvienas užsakymas būtų įvykdytas nepriekaištingai – profesionaliai ir laiku.
informacija apie TIROLA, UAB
3056 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
64
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2158 €
25% uždirba 2158-2483 €
25% uždirba 2483-3478 €
25% uždirba nuo 3478 €