ECOSERVICE grupė

Logistikos vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Pavaldžių darbuotojų (vairuotojų ir krovėjų, konteinerių ženklintojų) darbo organizavimas, optimalaus valdomų transporto priemonių panaudojimo užtikrinimas;
  • Statybinių ir sanitarinių paslaugų aptarnavimo užtikrinimas;
  • Vairuotojų ir krovėjų ekipažų formavimas, užduočių jiems delegavimas, atlikto darbo kontrolė;
  • Maršrutų peržiūra ir koregavimas, optimizavimas;
  • Darbuotojų darbo grafikų sudarymas ir tabelių pildymas;
  • Transporto sunaudojamo kuro kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis, nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • Koordinacinio darbo patirtis (darbo patirtis logistikoje - didelis privalumas);
  • Organizuotumas, greita orientacija, imlumas naujovėms;
  • Rusų k. mokėjimas (bent susikalbėti) - didelis privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, (MS Excel, Word ir kt.).

  • 1000 Eur, atskaičius mokesčius, darbo užmokestį ir papildomus priedus, kurie priklausys nuo asmeninio darbo rezultato (keliamų tikslų / rezultatų pasiekimo);
  • Dalinį kelionės į/iš darbo kompensavimą;
  • Įdomų ir atsakingą darbą.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
929
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €