UAB „Grainmore“

Logistikos vadybininkas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Grainmore“

Darbo pobūdis

  • Krovinių gabenimo, jūros ir žemės transportu, organizavimas ir kontrolė
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su vairuotojais, krovinių gabenimo paslaugų vadybininkais ir klientais dienos eigoje, sprendžiant iškylančius operatyvinius klausimus
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su kolegomis (komercija, sandėlis, gamyba)
  • Transporto dokumentų tvarkymas ir kontrolė
  • Naujų vežėjų paieška

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis organizuojant gabenimą jūros transportu
  • Gebėjimas analizuoti tarptautinę krovinių pervežimo rinką, jos poreikius ir pokyčius
  • Darbo patirtis organizuojant maisto produktų transportavimą (privalumas)
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas)
  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu ir MS Office paketo programomis įgūdžiai (ypač Excel)
  • Labai geros anglų kalbos žinios
  • Lankstumas, greita orientacija bei sugebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų

Įmonė siūlo

  • Draugišką darbo atmosferą
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas darbo priemones ir socialines garantijas
  • Papildomą motyvaciją už naujų kolegų atvedimą į organizaciją
  • Sveikatos draudimą, praėjus bandomąjį laikotarpį
  • Dovanas darbuotojams ypatingomis progomis (gimus vaikui, susituokus, kt.)

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir turimų kompetencijų

UAB „Grainmore“ - vienas didžiausių šiuolaikinių avižų ir granolos gamintojų Šiaurės Europoje, galintis pasiūlyti platų avižinių kruopų, avižinių dribsnių, avižinių miltų ir granolos asortimentą.

Bendradarbiaujame su visame pasaulyje žinomais avižų ir granolos pramonės partneriais žemyninėje Europoje, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje.

UAB „Grainmore“ išskirtinumas – stipri profesionalų komanda, moderniai įrengtas fabrikas ir laboratorija, novatoriškas produktų gamybos procesas, leidžiantis įgyvendinti reikliausius užsakovų pageidavimus.
informacija apie UAB „Grainmore“
2721 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1422 €
25% uždirba 1422-2174 €
25% uždirba 2174-3078 €
25% uždirba nuo 3078 €