UAB „NT administratorė“

Logistikos vadybininkas - sandėlininkas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NT administratorė“

Darbo pobūdis

Krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais eigos valdymas ir kontrolė;
Įmonės autoparko valdymas;
Prekių priėmimas ir išdavimas iš sandėlio;
Sandėlio dokumentų tikrinimas, registravimas, pildymas;
Sandėlio prekių ir turto apskaitos vykdymas;
Tvarkos sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai

Darbo patirtis logistikos bei sandėliavimo srityje ne mažiau nei 2 metai;
Patirtis su inžinerinių sistemų montažo medžiagomis - privalumas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Organizaciniai sugebėjimai;
Geri bendravimo įgūdžiai;
Atsakingumas, kruopštumas.

Mes Jums siūlome

Įdomų darbą autoritetingoje tarptautinėje įmonėje;
Kompetenciją atitinkantį atlygį bei motyvacijos sistemą;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
Draugišką ir tobulėti padedantį kolektyvą;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Darbas Skandinavijoje – darbo skelbimų portalas, skirtas paieškai kvalifikuotų savo srities specialistų darbui Skandinavijos šalyse t.y. Norvegijoje bei Švedijoje. Dirbame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio įmonėmis. Mūsų tikslas – padėti darbo ieškančiam asmeniui rasti jo lūkesčius atitinkančią darbo vietą. Mes pasirūpiname kelionės išlaidomis į užsienį, suteikiame reikiamus įrankius bei rūbus darbui, apmokame apgyvendinimą bei kelionės išlaidas į darbą ir atgal.