Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LLVI INVEST“
More about company »

LOGISTIKOS VADYBININKAS - SANDĖLININKAS

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LLVI INVEST“

Darbo pobūdis

  • Prekių likučių sekimas sandėlyje ir prekybos vietose;
  • Prekių užsakymas;
  • Prekių priėmimas, išdavimas, paskirstymas, siuntimas arba pristatymas;
  • Lipdukų ir etikečių klijavimas;
  • Prekių inventorizacija sandėlyje ir prekybos vietose;
  • Pinigų inkasavimas Vilniaus pardavimo vietose ir pinigų įnešimas į įmonės sąskaitą;
  • Sąskaitų suformavimas išsiunčiant prekių užsakymus;
  • Pagalba prekybos vietų baldų perkėlimo metu;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • Kitų direktoriaus užduočių vykdymas ir pagalba kitiems darbuotojams.

(*) galimos neilgos komandiruotės

Reikalavimai

  • Atidumas
  • Atsakingumas
  • Greita reakcija į situacijos pasikeitimą
  • Vairavimo pažymėjimas
  • Nuosava transporto priemonė

(*) Anglų ir Rusų kalbų žinojimas būtų privalumas

Mes jums siūlome

lanksčias darbo laiko valandas;
geras darbo sąlygas;
darbą motyvuotoje komandoje;
darbui reikalingas priemones;
stabilią darbo vietą ir darbo užmokestį

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB "LLVI Invest" valdo kelis tarptautinius profesionalios kosmetikos prekinius ženklus Lietuvoje ir užsienyje. Kompanija užsiima profesionalios kosmetikos mažmenine prekyba.
Informacija apie UAB „LLVI INVEST“
1089 €
Vid. atlyginimas bruto
42
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 509 €
25% uždirba 509-1014 €
25% uždirba 1014-1535 €
25% uždirba nuo 1535 €
Vadovas: Sergej Balderman