Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Esco Medical Technologies“

Logistikos vadybininkė (-as)

1400-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Esco Medical Technologies“

Darbo pobūdis

  • Produkcijos siuntimo organizavimas po visą pasaulį
  • Bendravimas su logistikos/ekspedicijos kompanijomis
  • Komunikacija su muitinės tarpininkais ir muitine
  • Lydinčiųjų siuntimo dokumentų ruošimas (sąskaitos, pakavimo lapai, kt.)
  • Bendravimas su klientais
  • Pardavimų užsakymų valdymas, duomenų suvedimas į Microsoft NAV programą

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis. Logistikos ir muitinės žinios
  • Organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas efektyviai susidėlioti darbo prioritetus
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Gebėjimas dirbti greitai ir efektyviai
  • Anglų kalbos žinios
  • Puikūs įgūdžiai dirbant kompiuteriu (MS Office paketas)
Tai nėra grynai logistikos specialisto pozicija. Papildomai reikės bendrauti su mūsų pardavimo atstovais iš kitų ESCO padalinių visame pasaulyje. Koordintuoti kolegų darbą- tiek pardavimų tiek gamybos padalinių.
Kadangi įmonė tarptautinė, kai kurių procesų specifikos tesk išmokti :)

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Įmonės autobusas iš/į darbą

Atlyginimas

1400-1700 €/mėn. į rankas
Po bandomojo laikotarpio (3 mėn).

Medicininės ir laboratorinės įrangos projektavimas bei gamyba.
informacija apie UAB „Esco Medical Technologies“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% higher than LT average)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1917 €
25% uždirba 1917-2370 €
25% uždirba 2370-3029 €
25% uždirba nuo 3029 €