Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

LOGISTIKOS VADYBININKO (-ĖS)

Kaunas - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

Vykdyti transporto paslaugos paiešką ir atranką;
Registruoti ir tvarkyti paslaugos pirkimo užsakymus;
Atlikti transporto paslaugos kainodaros pokyčių analizę, vykdyti nuolatinį monitoringą, aktualią informaciją pateikti suinteresuotiems darbuotojams;
Vesti duomenis į verslo apskaitos programą;
Kontroliuoti užsakymų vykdymą, sąskaitų – faktūrų išrašymą ir pristatymą laiku;
Rengti veiklos ataskaitas, pristatyti pasitarimuose.

Reikalavimai

Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
Turėti didesnę kaip penkerių metų logistikos specialisto darbo patirtį;
Gebėti dirbti greitu tempu individualiai ir komandoje, pasižymėti puikiais bendravimo įgūdžiais.

Mes jums siūlome

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;
Konkurencingą darbo užmokestį, socialines garantijas.

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau nei 3500 darbuotojų komandą.