Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „C&D Style“

Logistikos vadybininkų asistentas

400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

Atsakingas ir sąžiningas prekių priėmimas, sutvarkymas, išdavimas į salonus.

Reikalavimai darbuotojui

Jei išsiskiri komunikabilumu, greita orientacija, tikslumu, iniciatyvumu ir aktyvumu – laukiame Jūsų CV.

Įmonė siūlo patrauklią darbo aplinką, šaunų kolektyvą, naudingą darbo ir mokymosi patirtį, karjeros galimybes.

Atlyginimas

400 €/mėn. į rankas

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams.
informacija apie UAB „C&D Style“
1710 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1511 €
25% uždirba 1511-2139 €
25% uždirba nuo 2139 €